3 відгуків
+380 (50) 347-45-45
Супутниковий GPS / GLONASS моніторинг транспорту і стаціонарних об'єктів підвищеної надійності

Як ухитритися залишитися на зв'язку?

Як ухитритися залишитися на зв'язку?
Як залишитися на зв'язку?
У Донецьку з 5 червня тиждень суттєві перебої з мобільним зв'язком. За попередньою інформацією, «Проблеми зі зв'язком у Донецьку виникли у зв'язку з обривом кабелю під Новотроїцьким 06.06. У зв'язку з нестабільною ситуацією, проїхати на місце аварії поки немає можливості. Очікується стабілізація обстановки». Судячи з останніх новин, стабілізації обстановки доведеться чекати довго, але зв'язок потрібна сьогодні. Що можна зробити?
Останній збій дуже незвичайний – дзвонити можливості немає, а відправляти та приймати SMS та USSD запити, тобто.
Наші фахівці вивчили особливості останнього збою мережі і дають наступні рекомендації:
1. При особливому завзятості додзвонитися все ж можливо, але це зажадає величезних часових витрат. Простіше додзвонитися з будь-якої точки України в Донецьк. Тут варто згадати вже втрачені навички «кидати бомжів» ― послуга «передзвони мені». Якщо набрати комбінацію *104* номер телефону абонента # і натисніть клавішу виклику, то абоненту прийде SMS-повідомлення з проханням передзвонити вам. На жаль, оператор дає обмежена кількість спроб відправити подібні запити, але при наявності інтернету, можна відправити повідомлення з сайту оператора. Правда так само є обмеження, кожен оператор дозволяє відправляти повідомлення тільки всередині мережі. Тому за цим посиланням, можна відправити повідомлення на телефони МТС
2. Так само можливо налаштувати переадрессацію на номер телефону іншого оператора або на стаціонарний номер. Це зажадає додаткових витрат, так переадрессация буде відбуватися за ціною вихідного виклику, але в нашій ситуації найчастіше ціна значення не має. Зробити переадрессацію можна через меню телефону або чарівної комбінацією *21*№ телефону переадресації# і клавіша виклику. Відключити #21#, перевірити встановлену переадрессацію *#21# та клавішу виклику.
3. Зовсім не зайвим буде зареєструватися в інтернет-помічнику компанії МТС і мати можливість стежити за балансом рахунку та встановлювати переадресацію через інтернет, так як при минулому збої в мережі оператора МТС – це була єдина можливість, щоб до вас могли додзвонитися. Для реєстрації, перейдіть по посиланню
4. Якщо на телефоні стоїть програма Інтернет-телефонії Viber http://www.viber.com/ru/, то варто встановити її на планшеті і стаціонарному комп'ютері.
5. Не всі мобільні телефони дозволяють отримувати звіт про доставку SMS, щоб переконатися, що ваше повідомлення дійсно доставлено, на початку повідомлення поставте знак оклику. Діє ця команда тільки у оператора МТС.
І вже сувора необхідність ― мати два номери різних операторів. Відразу відповідаємо ― альтернативи оператора Лайф поки немає. За рік бойових дій в Донбасі він показав себе з найкращої сторони щодо якості зв'язку, але що може бути завтра, не може передбачити ніхто.
Тримаймося!
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner