3 відгуків
+380 (50) 347-45-45
Супутниковий GPS / GLONASS моніторинг транспорту і стаціонарних об'єктів підвищеної надійності

«Українські Кібер Війська» пообіцяли терористам «Апокаліпсис»

«Українські Кібер Війська» пообіцяли терористам «Апокаліпсис»
У більшості наших клієнтів, друзів і знайомих на роутерах внутрішній ip 192.168.1.1 логін та пароль admin 1234 будь сучасний киберберкут п'ятирічного віку може захопити ваш роутер. Давайте не будемо спрощувати життя злочинцам і змінимо останню цифру IP на будь-яку іншу в діапазоні від 5 до 254 і змінимо логін і пароль.
Проукраїнські хакери з організації «Українські Кібер Війська» оголосили про початок масштабної операції проти терористів, які воюють на сході України.
Операція «Апокаліпсис», анонсована в Facebook, передбачає масове відключення хакерами бездротових, а також провідних мережевих пристроїв, що використовуються так званими ополченцями.
В якості прикладу хакери вже виклали скріншот панелі управління захопленого роутера ASUS Wireless Router RT-G32.
На даний момент під контролем хакерів знаходиться величезна кількість роутерів та інших пристроїв на Донбасі, в Криму і в Росії, повідомляє джерело.
Представники «Українських Кібер Військ» не розкривають свої плани щодо цих пристроїв, проте, відзначають, що в даний момент вони здатні залишити жителів Криму, РФ й окупованої частини Донбасу без доступу до Мережі.
Як повідомляє сайт «Українські Кібер Війська» є однією з найбільших проукраїнських хакерських угруповань. Їх очолює київський програміст Євген Докукін. Улюблена тактика цієї групи спрямовані DDoS-атаки.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner